Team

Frans Trimbach

schoolleider

image

Aanwezig op dinsdag en donderdag
f.trimbach@optimusonderwijs.nl

image image

Daniëlle Claassen

Locatieleider

image

Werkzaam op dinsdag en vrijdag.
d.claassen@optimusonderwijs.nl

image image

Henriette Broerse

leerkracht groep 1-2-3

image

Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
h.broerse@optimusonderwijs.nl

image image

Chantal Verbiesen

Leerkracht groep 1-2-3

image

Werkzaam op donderdag
c.verbiesen@optimusonderwijs.nl

image image

Kira Deckers

onderwijsassistent

image

Ondersteuning in groep 3 op maandag t/m donderdag
k.biefel@optimusonderwijs.nl

image image

Astrid Berends

Leerkracht groep 4-5-6

image

Werkzaam op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag a.berends@optimusonderwijs.nl

image image

Tamara Jansen

leerkracht groep 4-5-6

image

Werkzaam op woensdag t/m vrijdag
t.jansen@optimusonderwijs.nl

image image

Hannie Verstraten

leerkracht groep 7-8

image

Werkzaam op maandag tot en met donderdag.
h.verstraten@optimusonderwijs.nl
Op vrijdag krijgt groep 7-8 les van de leerkrachten groep 4-5-6

image image

Juul Geurts

leerkracht bewegingsonderwijs

image

Aanwezig op vrijdag
j.geurts@optimusonderwijs.nl

image image

Mariska Driessen

Intern Begeleidster

image

Aanwezig op dinsdag
m.driessen@optimusonderwijs.nl

image image

Marijke Boumans

administratief medewerker

image

m.boumans@optimusonderwijs.nl

image image

Ine Arts

huishoudelijke dienst

image

Aanwezig op dinsdag, donderdag en vrijdag

image image

Rogier van Loon

Conciërge

image

dinsdagochtend

image image

Tijs Kuijpers

vrijwillige concierge

image

Aanwezig op dinsdag- en donderdagmorgen

image image